Adana Üniversite Tercih Günleri 20-21 Mart’ta

EKET Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Adana Üniversite Tercih Günleri 12. Sınıflarla 2. Kez buluşuyor. 20-21 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak etkinlik Sheraton Grand Adana Hotel’de yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Yapılan Adana Üniversite Tercih Günleri 50 Devlet ve Vakıf Üniversitesinin katılımı ile gerçekleşecek.

Etkinlikte, CNN Türk “Başarıya Doğru Programı”nı hazırlayan ve sunan ayrıca Sabah Gazetesi Eğitim Köşe Yazarı Sait Gürsoy,  İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç, NTV Doğru Tercih Programı Moderatörü ve Vatan Gazetesi Eğitim Köşe Yazarı Sadık Gültekin, Yrd. Doç. Oktay Aydın ve birçok Eğitim Uzmanı tarafından Lise Son Sınıf öğrencilerine ve Rehber Öğretmenlere yönelik: Üniversiteye Geçişte Yeni Sınav Sistemi, Sınav Stresi ve Motivasyon, Yeni Sınav Sisteminde Başarı, Kariyer Planlama, Geleceğin Meslekleri ve Meslek Seçimi konularında eğitim seminerleri verilecek.

Etkinlik 20-21 Mart 2018 tarihlerinde 09:00 - 16:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olup tüm ziyaretçilere ücretsizdir.