Post Image

Fuar sektöründe 21 yıl, eğitim dünyasında 13 yıl deneyimi ile EKET Fuarcılık yeni Eğitim ve Öğretim döneminde 26 şehirde olacak. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da gerçekleşen Üniversite Tercih Fuarları Bursa ve Adana’da da düzenlenecek. 2017-2018 eğitim öğretim döneminde Bursa ve Adana ile birlikte Üniversite Tercih Fuarları sayısı 6’ya çıkmıştır.


7 fuar

EKET Fuarcılık tarafından düzenlenen bir başka fuar İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı ise 03-04 Nisan 2018 de 2. kez kapılarını yine Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde açacak. EKET Fuarcılık, geçtiğimiz yıl 28.260 toplam ziyaretçisi ile büyük ilgi gören İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı ile birlikte yeni dönemde 7 fuar gerçekleştirecektir.

27 etkinlik


EKET Fuarcılık Üniversite Tercih ve tanıtım günlerine Şanlıurfa, Gaziantep, Sakarya, Denizli, Eskişehir, Kayseri, Kahramanmaraş’ı da eklemiştir. Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri 2017-2018 döneminde 27 ayrı etkinlik olarak düzenlenecektir. 

2017 bahar etkinlikleri

2017 Sonbahar ve kış dönemini içine alan ilk etkinlik Malatya ile başlayacak ve sırası ile Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, İskenderun, Ordu, Samsun, Zonguldak, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir, İzmir, Denizli, Antalya, Eskişehir ve Ankara’da devam edecek, Bursa’da son bulacaktır.

2018 bahar etkinlikleri

Üniversite Tercih Günlerinin 2018 ilkbahar dönemini kapsayan illerin ilkini Adana’da yapacak olan EKET Fuarcılık daha sonra Mersin’de olacaktır. EKET Fuarcılık’ın önemli fuarlarından biri olan İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı ile devam edecek olan organizasyon, daha sonra sırası ile Konya, Kayseri, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Mardin, Muğla, Bodrum ve Kırklareli’nde düzenlenecektir.

MEB onaylı

Üniversite Tercih Fuarları ve Tanıtım Günlerinin tamamını T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve Milli Eğitim Müdürlükleri desteği ile gerçekleştiren EKET Fuarcılık, yeni dönemde 100 binin üzerinde eğitim semineri vermeye devam edecektir.  Ayrıca etkinlikler süresince planlı öğrenci ziyaretleri ile Türkiye’nin başarı sıralaması en yüksek liselerini Üniversitelerle buluşturacaktır.

Doğru Tercih! Doğru Gelecek! 

EKET Fuarcılık, Doğru Tercih! Doğru Gelecek! Misyonu ile Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı Üniversite Tercih Fuarlarını hayata geçirmiştir. EKET profesyonelliği ile yeni dönemde Türkiye’de 7 fuar 27 etkinlik gerçekleştirilecektir. EKET Fuarcılığın 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde hedefi 400.000 öğrenci ve veliyi üniversitelerle buluşturmaktır.