Bodrum Üniversite Tercih Günleri

Bodrum Üniversite Tercih Günleri 18 Mart 2020’da!

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile gerçekleşen Bodrum Üniversite Tercih Günleri Türkiye’nin önde gelen Devlet ve Vakıf Üniversitesinin katılımı ile gerçekleşecek.

EKET Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Bodrum Üniversite Tercih Günleri üniversite öğrencisi adayları ve eğitimciler ile tekrar buluşuyor. 18 Mart 2020 tarihlerinde yapılacak etkinlik için alanımız Heredot Kültür Merkezi olacak.

Etkinlik süresince uzman eğitimciler tarafından üniversite öğrencisi adaylara ve rehber öğretmenlere yönelik: Üniversiteye Geçişte Yeni Sınav Sistemi, Sınav stresi ve Motivasyon, Yeni Sınav Sisteminde Başarı, Kariyer Planlama, Geleceğin Meslekleri ve Meslek Seçimi gibi bir çok konuda eğitim seminerleri verilecek.

Etkinlik 18 Mart 2020 tarihlerinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olup tüm ziyaretçilere ücretsizdir.

Muğla’daki Lise ve Öğrenci Sayısı Bilgileri

 

GENEL LİSELERMESLEKİ VE TEKNİK LİSELERTOPLAM
KURUM SAYISIÖĞRENCİ SAYISIKURUM SAYISIÖĞRENCİ SAYISIKURUM SAYISIÖĞRENCİ SAYISI
Muğla8736.6557518.26516254.920
ÜNİTERCİH EKET Fuarcılık

ÜNİTERCİH, EKET Fuarcılık tarafından 2012 yılından bu yana uygulanan üniversiteleri aday öğrenciler ile buluşturmak amacıyla Türkiye genelinde yıl boyu süren Üniversite Tercih Günleri, Eğitim ve Kariyer Günleri, Üniversite Tercih Fuarları ve Lise Tercih Fuarı etkinliklerini içeren alt markasıdır.