Denizli Üniversite Tercih Günleri

Denizli Üniversite Tercih Günleri 23 Aralık 2019’da!

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile gerçekleşen Denizli Üniversite Tercih Günleri Türkiye’nin önde gelen Devlet ve Vakıf Üniversitesinin katılımı ile gerçekleşecek.

EKET Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Denizli Üniversite Tercih Günleri üniversite öğrencisi adayları ve eğitimciler ile tekrar buluşuyor. 23 Aralık 2019 tarihlerinde yapılacak etkinlik için alanımız Denizli Anemon Hotel olacak.

Etkinlik süresince uzman eğitimciler tarafından üniversite öğrencisi adaylara ve rehber öğretmenlere yönelik: Üniversiteye Geçişte Yeni Sınav Sistemi, Sınav stresi ve Motivasyon, Yeni Sınav Sisteminde Başarı, Kariyer Planlama, Geleceğin Meslekleri ve Meslek Seçimi gibi bir çok konuda eğitim seminerleri verilecek.

Etkinlik 23 Aralık 2019 tarihlerinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olup tüm ziyaretçilere ücretsizdir.

Denizli’deki Lise ve Öğrenci Sayısı Bilgileri

 

GENEL LİSELER MESLEKİ VE TEKNİK LİSELER TOPLAM
KURUM SAYISI ÖĞRENCİ SAYISI KURUM SAYISI ÖĞRENCİ SAYISI KURUM SAYISI ÖĞRENCİ SAYISI
Denizli 84 38.358 88 25.475 172 63.833
ÜNİTERCİH EKET Fuarcılık

ÜNİTERCİH, EKET Fuarcılık tarafından 2012 yılından bu yana uygulanan üniversiteleri aday öğrenciler ile buluşturmak amacıyla Türkiye genelinde yıl boyu süren Üniversite Tercih Günleri, Eğitim ve Kariyer Günleri, Üniversite Tercih Fuarları ve Lise Tercih Fuarı etkinliklerini içeren alt markasıdır.