Logo
Bizi Ara
Mail Gönder
Whatsapp
Ücretsiz Kayıt

İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı

İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı

 

2021’de…

T.C Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle Eket Fuarcılık tarafından organize edilen etkinliğimiz, hedefini seçmek ve kariyerini planlamak isteyenler için büyük önem arz ediyor.

Vakıf Üniversiteleri, Devlet Üniversiteleri, Yurtdışı Üniversiteleri, İnsan Kaynakları Uzmanları, Sektör Temsilcileri ve İş Dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılacağı fuarda, iş garantili meslekler, iş dünyasının yeni mezunlardan beklentileri, YKS hazırlık ve sınav motivasyonu gibi bir çok konu ele alınacak.


Katılımcı KurumlarÖne Çıkanlar

01

  • İş dünyasına yeni giriş yapacak başarılı adaylar ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için organize edilen fuara, 20.000 üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Kendini geliştirmek ve yön vermek isteyen gençlere bir ayna tutacak olan bu organizasyon görülmeye değer.

Öne Çıkanlar

02

Yurt Dışı Eğitim Kurumları da Eğitim ve Kariyer Fuarında!
Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri bu fuarda ile senin için bir araya geliyor! Web sitemizden ücretsiz online davetiyeni alarak fuara katılımını önceden kesinleştirebilirsin.

Öne Çıkanlar

03

  • Gelişen çağın dinamiklerine göre, her dönemde yeni mesleklerin doğuşuna şahit oluyoruz. Kariyer planlaması yaparken bu konuları da göz ardı etmemek ve doğru bilgileri edinmek için, fuarlara katılarak uzman görüşleri alabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

0
+
Ziyaretçi Katılımı
0
+
Katılımcı Kurum
0
+
Seminer

Katılımcı Kurumlar

 

2019 fuar katılımcıları

[table id=”15″]

Seminer Programı

 

2019 İstanbul Üniversite Tercih Fuarı

[table id=”17″]