ÜNİTERCİH
23-24 Mart 2020
İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı
DSC03625 - Copy

İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı

T.C Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle Eket Fuarcılık tarafından organize edilen etkinliğimiz, hedefini seçmek ve kariyerini planlamak isteyenler için büyük önem arz ediyor.

Vakıf Üniversiteleri, Devlet Üniversiteleri, Yurtdışı Üniversiteleri, İnsan Kaynakları Uzmanları, Sektör Temsilcileri ve İş Dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılacağı fuarda, iş garantili meslekler, iş dünyasının yeni mezunlardan beklentileri, YKS hazırlık ve sınav motivasyonu gibi bir çok konu ele alınacak.

İş dünyasına yeni giriş yapacak başarılı adaylar ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için organize edilen fuara, 20.000 üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Kendini geliştirmek ve yön vermek isteyen gençlere bir ayna tutacak olan bu organizasyon görülmeye değer.

Üniversite Tercihleriniz İçin Doğru Adres

Üniversite tercihi yapmak, kariyer basamaklarını doğru şekilde tırmanmak ve kaliteli bir üniversitede eğitim almak, herkesin hayallerini süsleyen konular. Başarılı olmuş insanların, eğitim danışmanlarının ve üniversitelerin, kariyer ve eğitim planlaması yapacak olan adayları yönlendirmeleri ise çok değerli.

Üniversiteye yerleşmek için en doğru kararı nasıl verirsiniz? Almış olduğunuz puanlara göre hangi okulları tercih etmelisiniz? Eğitim kurumlarının size sağlamış olduğu imkanlar neler? Tüm bunları ve daha fazlasını öğrenmek için araştırma yapmanızı, güncel eğitim ve kariyer fuarlarını takip etmenizi öneriyoruz. Kulaktan dolma bilgiler ile, eğitim ve kariyerinizi kesinlikle tehlikeye atmayın.

Başarıya giden yolda, hedefe ulaşmak için doğru bir strateji uygulamalısınız. Hedefiniz olmadan, rotasız bir gemiden farkınız olmayacaktır. 21.Yüzyılın içinde olduğumuz gerçeğinden yola çıkarak, çağı yaşayarak ve geleceği görerek hareket etmelisiniz. Uzman eğitimcilerin ve başarılı olmuş kişilerin yönlendirmelerinden bire bir faydalanmak size önemli avantajlar sağlayabilir.

Sevdiğiniz işi yapmak için başlangıç çizginizi doğru belirlemelisiniz. Gelişen çağın dinamiklerine göre, her dönemde yeni mesleklerin doğuşuna şahit oluyoruz. Kariyer planlaması yaparken bu konuları da göz ardı etmemek ve doğru bilgileri edinmek için, fuarlara katılarak uzman görüşleri alabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitim ve Kariyer Fuarı'na ulaşım çok kolay!

Güncelleme yapılacaktır!
Güncelleme yapılacaktır!

Yurt Dışı Eğitim Kurumları da Eğitim ve Kariyer Fuarında!

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri bu fuarda ile senin için bir araya geliyor! Web sitemizden ücretsiz online davetiyeni alarak fuara katılımını önceden kesinleştirebilirsin.