EKET Fuarcılık Kalite Politikası

1996 yılında fuarcılık sektöründe hizmet vermeye başlayan EKET Fuarcılık, fuarcılık sektöründeki tecrübesi ve eğitim dünyasındaki deneyimini ÜNİTERCİH markasında birleştirmiştir. Türkiye’nin birçok şehrinde düzenlediği Üniversite Tercih Günleri ve Eğitim ve Kariyer Fuarları’nın yanında her yıl İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’da düzenlediği “Üniversite Tercih Fuarları” ile sektörün en büyük fuar şirketi konumundadır.

EKET Fuarcılık olarak kalite politikamız sağlamış olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini dikkate almak, değer yaratan işlemler ortaya koyarak kaynakları en etkin şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Sürekli gelişim ve sürekli iyileştirmeyi amaç edinen bir yönetim sistemi uygulamaktır.

Tüm süreçlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, beklentilerini yerine getirmek ve kurumsal bir anlayış ile güvenilen bir firma olmayı hedefliyoruz. Tüm çalışanlarımızla birlikte kalite bilincini tahsis etmeyi, en uygun, en doğru ve en verimli çözümleri en hızlı şekilde üreterek doğabilecek sorunların önüne geçmek için çabalıyoruz.

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ana amaçlarımız arasında tutuyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörün dinamiklerini sürekli takip ederek hem firmamızın hem de sektörün gelişimine katkı sağlamaya özen gösteriyoruz.

Online Davetiyenizi Şimdiden Alın!

Etkinliklerimize ücretsiz ve öncelikli olarak katılmak için formu doldurabilirsiniz.