Türk Eğitim Sektörü’nün fuar lideri pozisyonunda olan EKET Fuarcılık. Ünitercih markası ile yıllardan bu yana sürdürdüğü fiziki fuar faaliyetlerinin yanında şimdi de dijital dünyaya ayak uydurarak. online fuar sistemi ile üniversiteleri öğrenciler ile buluşturuyor. Online fuar sistemi altyapısı ile her türlü dijital platformdan kolaylıkla ziyaret edilebilen, geniş ziyaretçi kitlesini kaldırabilecek kapasitede olan gelişmiş bir sistemdir.

EKET Fuarcılık sektörde inovasyonel özellikleri ile öne çıkıyor. Yıllardan bu yana sürdürdüğü tüm etkinliklerde hem daha iyi ve daha yeni işler ortaya koymaya çalışmıştır.

30-31 Mayıs 2020

Online Üniversite Tercih Fuarı

Türkiye Geneli

Gerçek Fuar Atmosferi

Online fuarlarımız, fiziki fuarlarda olduğu gibi aynı imkanlar ile organize edilebiliyor. Klasik fuar alanlarındaki tüm süreç online platformda da tecrübe edilebiliyor.

Canlı Sohbet & Video & Seminer

Online fuar sistemimiz ile çift taraflı olarak hızlı, kolay ve yüksek etkileşim kurulabilmektedir. Stant görevlileri ile canlı görüşme sağlanabilmekte ve fuar hakkında detaylı dijital kayıtlar alınabilmektedir.

Detaylı İstatistikler

Online fuarlarımızda detaylı ve gerçek zamanlı istatistikler ve detaylı analiz raporları oluşturulabilmektedir. Fuara katılan kişi sayısı, katılımcıların standlarda geçirdiği süre, standarda en çok ilgi çeken konular gibi bilgiler detaylı olarak raporlanmaktadır.

Erişim Kolaylığı

Online fuar altyapımızla gerçekleştirilen herhangi bir bir fuara bilgisayar, tablet ya da telefon ile bağlanabilirsiniz. Online fuarlarınız, tüm yaygın tarayıcı ve işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir.

Online Seminer Videoları

ÜnitercihTV’yi ziyaret ederek çok daha fazla seminer videosu izleyebilirsiniz. Alanlarında uzman seminer konuşmacılarının videoları içi youtube hesabımızı ziyaret edin! ÜnitercihTV web sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Neden Online Üniversite Tercih Fuarları?

Online Üniversite Tercih Fuarı'na Katıl!

Hocalara Geldik'ten Ücretsiz Online Deneme Sınavı Kazan!

Online Üniversite Tercih Günleri’ne katılan her öğrenciye Hocalara Geldik’ten Online Deneme Sınavı hediye ediyoruz!
Ücretsiz olarak gerçekleştirilen Online Üniversite Tercih Günlerine Hemen Kayıt Ol!

ÜNİTERCİH
Türkiye'nin 81 İlinde!
Etkinlik Takvimi

Neden Online Üniversite Tercih Fuarları?

Online fuar ile katılımcı kurumlar fuarda görev alabilmek için kalabalık ortamda bulunmadan ofis veya evlerinden süreci yönetebilmekte ve aday öğrencilerle iletişim kurabilmektedir.

Online fuar ile Katılımcı kurumlar güçlü altyapımız sayesinde geniş bir bölgede daha çok ziyaretçiye ulaşım sağlamaktadır. Sistemimiz, 500.000 eş zamanlı ziyaretçiye, herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın eş zamanlı hizmet sunabilmektedir. Yine bu hususta kurumların stantları için de bir kısıt bulunmamakta, aynı anda binlerce ziyaretçi kurum standını gezebilmektedir.

Online fuar ile Canlı chat ve canlı görüşme fonksiyonu ile 10 farklı kurum temsilcisi sisteme dâhil olabilmektedir. Standı yönetebilmekte ve yazılı veya görüntülü olarak ziyaretçilerle etkileşimi arttırabilmektedir.

İstek doğrultusunda katılımcı kurumlar canlı seminerler ile öğrencilere ulaşma imkânına sahip olabilecektir

Online Üniversite Tercih Fuarlarımız ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın!

Dijital dünyaya en hızlı ve kapsamlı şekilde adapte olabilmeyi en önemli hedefi haline getiren EKET Fuarcılık, online fuarcılık ile de eğitim sektörünün fuarcılık lideridir.