Online Üniversite Tanıtım Fuarları

 

09 Ocak 2021 - 24 Nisan 2021

9 Ocak 2021 – 24 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Online Üniversite Tanıtım Fuarları tüm Türkiye genelinde aday öğrencilerin katılımına açık olacaktır.

Onlarca Üniversite

01

Türkiye’nin ve KKTC’nin önde gelen devlet ve vakıf üniversitelerinin stantları ile yer alacağı fuarda üniversiteler hakkında merak ettiğiniz herşeyi kurum temsilcilerine sorabilirsiniz.

Konu Ciddi. Fuar Eğlenceli. Oyun Gibi.

02

Türk yazılımcılar tarafından oyun motoru üzerine inşa edilen gerçeki bir fuar deneyimi sizi bekliyor.

İster Bilgisayardan, İster Telefondan ya da Tabletten

03

Çoklu uygulama teknolojisi ile bilgisayarınızın ve telefonunuzun web tarayıcısından bağlanacağınız gibi IOS ve Android aplikasyonlarımızı indirerek harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yaklaşan Etkinlikler

0 +
Üniversite Katılımı
0 +
Üzerinde Ziyaretçi Beklentisi
0 +
Online Seminer
0
Tercih Danışmanlığı Merkezi

Öne Çıkanlar

 

Benzersiz bir deneyim

Online Üniversite Tercih Fuarı

Unity3D, C#, Javascript, PHP MySQL, Node.js, Angular.js Ruby, Postgresql, Redis, HTML… Bir çok farklı yazılım dili birlikte harika bir ürün ortaya çıkartıyor! Türkiye’nin alanlarında uzman yazılımcıları hazırladı!

Benzersiz Yazılım Mimarisi

Online Üniversite Tercih Fuarı

İnovatif ve Kreatif! Bu iki yaklaşımla hazırlanan yapılar ile harika bir dünya yaratıyoruz! Gerçeğe ne kadar yakınsa o kadar iyi! Gerçeğinde ne varsa dijitalinde de aynıları var! Üstelik daha eğlenceli.

Kreatif ve Esnek Tasarımlar

Online Üniversite Tercih Fuarı

Bir yapı düşünün aynı anda hem desktop web browser, mobil browser, android app ve IOS app’te çalışabilsin. Sistemimizi .exe dahil 5 farklı çıktı veriyor. Tümünü kullanabilir ya da içinden seçebilirsiniz.

Tarayıcı ve Mobil Aplikasyon Desteği