EKET FUARCILIK
18-19 Temmuz 2020
Online Lise Tercih Fuarı

Doğru Lise Tercihi Önemli!

EKET Fuarcılık olarak 18-19 Temmuz 2020 tarihlerinde ilkini gerçekleştireceğimiz Online Lise Tercih Fuarı’nda gençlerimize doğru bir lise tercihi yapmaları için yol göstermeyi hedefliyoruz. Online Lise Tercih FuarıLGS açıklandıktan hemen sonra tercih döneminde gerçekleştirilecektir.

Türkiye de son yıllarda özel okullara olan ilgi artmaktadır. Özel okulların öğrenci hazırlamadaki sistemleri ve yöntemleri ilgi görmekte, öğrenci ve veli memnuniyetine dayalı, donanımlı ve 21.yüzyıl gerçeklerine göre hazırlanmış eğitim sistemleri veli ve öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

Gerçek Fuar Atmosferi

Online fuarlarımız, fiziki fuarlarda olduğu gibi aynı imkanlar ile organize edilebiliyor. Klasik fuar alanlarındaki tüm süreç online platformda da tecrübe edilebiliyor.

Canlı Sohbet & Video & Seminer

Online fuar sistemimiz ile çift taraflı olarak hızlı, kolay ve yüksek etkileşim kurulabilmektedir. Stant görevlileri ile canlı görüşme sağlanabilmekte ve fuar hakkında detaylı dijital kayıtlar alınabilmektedir.

Detaylı İstatistikler

Online fuarlarımızda detaylı ve gerçek zamanlı istatistikler ve detaylı analiz raporları oluşturulabilmektedir. Fuara katılan kişi sayısı, katılımcıların standlarda geçirdiği süre, standarda en çok ilgi çeken konular gibi bilgiler detaylı olarak raporlanmaktadır.

Erişim Kolaylığı

Online fuar altyapımızla gerçekleştirilen herhangi bir bir fuara bilgisayar, tablet ya da telefon ile bağlanabilirsiniz. Online fuarlarınız, tüm yaygın tarayıcı ve işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir.

Lise Tercih Fuarı'nda stand açmak istiyor musunuz?

En seçkin eğitim kurumları arasında siz de yer almak istiyorsanız hemen iletişime geçin!

Günümüz Eğitim sistemindeki değişiklikler, okullarımızın sunduğu farklı imkanlar ve özel okul sayılarındaki artış, velilerin ve öğrencilerin tercihlerini zorlaştırmaktadır. Lise seçimi konusunda yeterince bilgi sahibi olmadan yapılan tercihler, gençlerimizin gelecekteki başarılarını ve mutluluğu doğrudan etkilemektedir.

Velilerimiz 2 gün sürecek fuar boyunca özel ve devlet liseleriyle bir araya gelerek, katılımcı okullarımızın yetkilileriyle detaylı görüşmeler yapabilecek ve çocukları için en uygun okulu belirlemede daha etkin karar verebilecekler.

Online Lise Tercih Fuarı’nın Öğrenci ve Velilere Sunduğu Avantajlar
  • LGS sonuçlarından hemen sonra online fuarı dilediğiniz cihazınızdan ziyaret ederek katılımcı okullarla birebir görüşme fırsatı. (Milli Eğitim Bakanlığı sınav ve sonuç takvimi dikkate alınacaktır. MEB Sitesi’ne Git!
  • LGS puan sonuçlarına göre öğrencilerin hangi okullara yerleşebileceği öğrenme imkanı.
  • Liselerin uyguladığı eğitim yöntemlerini eş zamanlı kıyaslama, bilgi alma ve ön kayıt yaptırabilme imkanı.
  • Liselerin eğitim sistemleri, burs olanakları, spor – sanat faaliyetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olma imkanı.
Lise Tercih Fuarının Katılımcılara Sunduğu  Avantajlar

Görüşmeleri kayda dönüştürerek fuardan anında sonuç alma imkanı

Diğer eğitim kurumlarıyla bir araya gelerek sektördeki yenilikleri tespit etme imkanı

Sektördeki Eğitim Kurumlarının arasında farklılıklarıyla öne çıkabilme imkanı

Kurumların eğitim yöntemlerini geniş kitlelere  detaylarıyla anlatabilme imkanı

Fuar süresince öğrencilere ve velilere yönelik bilgilendirme seminerlerinde yer alabilme imkanı

2 gün sürecek fuar boyunca doğru ve hedefinizdeki kitleye ulaşma imkanı

Daha ayrıntılı bilgiler için iletişime geçin!